• 09141831402
  • 09355920752
img لیست انواع موتور برق img

خرید موتور برق + قیمت موتور برق

موتور برق ۸۰۰ وات

موتور برق ۸۰۰ وات

قدرت نامی: 1 کاوا
حداکثر توان: 1.2 کاوا
ولتاژ: 230 ولت
تعدادفاز: تک فاز
قدرت موتور: 2 اسب بخار
جابجایی موتور: 63 سی سی
ظرفیت مخزن سوخت: 4 لیتر
فرکانس: 50 هرتز
سطح صدا در فاصله 7 متر: 64 دسی بل
حداکثر توان عملیاتی در نیمه توان: 9 ساعت
وزن: 17 کیلوگرم
ابعاد کلی (طول * عرض * ارتفاع): (410 * 250 * 240) میلی متر
مشخصات فنی بنزین موتور برق Kensax:
همه Kensax موتور برق با سوزاندن بنزین نیازهای انرژی خود را برآورده می کنند که در مدل های زیر به آنها می پردازیم.
معرفی انواع بنزین موتور برق Kenzax:
موتور برق بنزین Kenzax KPG-1950
موتور برق مدل بنزینی Kensax KPG-1950 دارای قدرت 800 وات است. این موتور برق مجهز به خروجی 12 ولت DC است. این موتور برق توانایی پیکربندی چندین چراغ و یخچال کوچک مسافرتی را دارد که می تواند در کمپین ها و سفرها به عنوان منبع برق اضطراری مورد استفاده قرار گیرد.
مشخصات موتور برق Kensax بنزین مدل KPG-1950:
1. توان 800 وات.
2. سیستم قطع کننده مدار
3. موتور دو زمانه تک سیلندر.
4. تمام سیم های مسی
5. دارای پورت خروجی است
6. سیستم روشنایی دستی استارت (دسته)
7. دارای سیستم خنک کننده هوای سرد است.
8. دارای مخزن سوخت 4 لیتری است که به مدت 5/8 ساعت به طور مداوم کار می کند.
قیمت موتور برق ۸۰۰ وات: تماس بگیرید

موتور برق ۳ کیلو وات

موتور برق ۳ کیلو وات

ویژگی های اصلی:
مصرف سوخت: بنزین
ابعاد: 49 × 45 60 سانتی متر
وزن: 42 کیلوگرم
میزان صدای تولید شده: 76 دسی بل
مشخصات فنی:
قدرت خروجی: 3000 وات
نوع ولتاژ خروجی: AC ، DC
ولتاژ خروجی AC: 220 ولت
ولتاژ خروجی DC: 12 ولت
جریان DC خروجی: 13 آمپر
تعداد فازها: یک فاز
تعداد خروجی ها: دو
مشخصات موتور:
نوع موتور:
تک سیلندر
جابجایی موتور: 208 سی سی
قدرت موتور: 3 اسب بخار
توضیحات دیگر موتور: دارای موتور 4 زمانه است.
نوع سیستم خنک کننده: هوا
نوع ماشه: دستی
ظرفیت مخزن سوخت: 17 لیتر
قیمت موتور برق ۳ کیلو وات: تماس بگیرید

موتور برق ۵ کیلو وات

موتور برق ۵ کیلو وات

قدرت نامی: 4500 وات
قدرت شروع: 5000 وات
مدل موتور: AMD186FBE
نوع موتور: تک سیلندر
ظرفیت موتور: 10 اسب بخار
سیستم خنک کننده: هوا
سیستم شروع: دسته و شروع کننده
زمان کارکرد مجاز دستگاه: 10 ساعت
نوع سوخت: گازوئیل
ظرفیت مخزن سوخت: 16 لیتر
مصرف در ساعت: 1 لیتر
وزن دستگاه: 100 کیلوگرم
آمپر: 20 آمپر
نوع کویل: 100٪ مس
تعداد فازها: یک فاز در دسترس است.
چرخ: بله
ابعاد: 720 * 500 * 600
سطح صدا: 73 دسی بل
ولتاژ خروجی: AC 220V
تعداد خروجی برق : 2 عدد
قیمت موتور برق ۵ کیلو وات:: تماس بگیرید


از موتور برق بیشتر بدانید

موتور برق چیست؟
موتور برق دستگاهی است که انرژی مکانیکی را از یک موتور احتراق داخلی به یک انرژی الکتریکی از یک ژنراتور تبدیل می کند. امروزه از موتورهای الکتریکی برای هدایت وسایل برقی در مکانهایی خارج از بافت شهری ، مانند ویلا ، باغ ، استخرهای شنا و آب که از شبکه برق ملی برخوردار نیستند ، استفاده می شود. در صورت قطع برق ، از شبکه برق برای تأمین برق اضطراری وسایل کوچک یا ساختمانهای مسکونی ، مطب پزشکان و غیره نیز استفاده می شود. در این مقاله ، ما به یک موتور برقA قابل حمل کوچک پرداخته ایم. در عمل ، موتور برق و یک مولد موتور یک محصول هستند ، اما از آنجا که نوع قابل حمل برای مخاطبان به عنوان یک موتور الکتریکی شناخته می شود ، هر دو به طور جداگانه توصیف می شوند. می توانید در بخش مربوطه در وب سایت با انواع ژنراتورها آشنا شوید. هر دوی این محصولات مولد موتور هستند و همانطور که از نامش پیداست دارای موتور و ژنراتور هستند و وظیفه تولید برق یا برق را دارند.
انواع موتور برق
موتو ربرق ها را می توان به چهار متغیر تقسیم کرد:
1- سوخت:
یکی از نکات قابل توجه در هنگام خرید موتور برق ، انتخاب سوخت است. موتورهای الکتریکی از نظر سوخت به سه دسته تقسیم می شوند:
1.موتور برق دیزل یا دیزل ژنراتور
2. ژنراتور بنزینی موتور برق
3.موتور برق ژنراتور گاز
گاز شهری CNG
LPG گاز مایع
-موتور برق نفتی بنزینی (دو گانه سوز)

2- شروع مکانیزم (موتور برق روشن و خاموش):
1.مکانیزم هندلی یا شروع دستی: این مکانیزم عمدتا در موتورهای بنزینی کوچک موتور برق استفاده می شود و همانطور که از نامش پیداست به نیروی انسانی نیاز دارد.
2.مکانیزم استارتی: مکانیزم یک شروع الکتریکی است که معمولاً در موتور برق بزرگ استفاده می شود ، که پس از روشن شدن سوئیچ صرفه جویی در انرژی در باتری ، موتور برق را روشن می کند. لازم به ذکر است که همه موتور برق دارای سیستم کنترل هستند و برخی از سیستم های پرتاب موتور برق ترکیبی از پرتاب مکانیزم و پرتاب دستی دارند.
3. مکانیزم اضطراری شروع یا ATS (پنل اضطراری): در این مکانیزم ، سوئیچ به موتور برق دستور می دهد تا قطع برق را روشن کند. بعد از حدود 10 ثانیه ، موتور برق به طور خودکار مدار را خاموش و روشن می کند. مکانیزم در ساختمانها و مکانهایی که نیاز به اتصال سریع اضطراری به شبکه برق دارند ، مانند دفاتر ، مغازه ها ، سالن های ورزشی ، مراکز کوچک صنعتی و غیره استفاده می شود.

3- شاسی:
موتور برق با توجه به شاسی دارای برزنت و بدون آن (باز) به دو دسته تقسیم می شود.
سایبان چیست و چه چیزهایی لازم است؟
سایبان دوربینی است که برای جلوگیری از سر و صدای موتور برق استفاده می شود ، همچنین به عنوان یک اتاق آرام شناخته می شود. نیاز به استفاده از سایبان به دلیل سر و صدای زیاد موتور برق ، به ویژه موتورهای الکتریکی بزرگ احساس می شود ، که می تواند منبع آلودگی صوتی باشد ، و واحد را به موتور برق ساکت تبدیل می کند. از اهمیت ویژه ای وجود سایبان در موتور برق در مکانهایی مانند ساختمانها و خانه های مسکونی است.

4- ولتاژ خروجی:
وقتی صحبت از برق می شود ، نمی توان در مورد تک فاز و سه فاز صحبت نکرد. هنگام خرید موتور برق ، با این سوال روبرو هستیم که آیا موتور برق تک فاز یا سه فاز مناسب است؟ این دوگانگی در انتخاب مربوط به اختلاف AC است که ما داریم.
اول از همه ، ما باید ولتاژ خروجی موتور الکتریکی استفاده شده را انتخاب کنیم. برای کار کوچک و استفاده در منزل و مناسب برای محیط های شهری ، موتور برق تک فاز ممکن است بهترین گزینه برای ما باشد. موتور برق 380 همچنین معمولاً در مصارف صنعتی و تجهیزات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع موتور برق بسته به مصرف برق:
ابتدا بیایید برق تک فاز و سه فاز را معرفی کنیم:
1. موتور برق تک فاز
به زبان ساده ، برق AC در پریز برق ساختمان ما برق تک فاز است. در ایران ولتاژ استاندارد 220 ولت و فرکانس آن 50 هرتز است. در برق تک فاز ، دو سیم داریم که یکی از آنها 220 ولت AC و دیگری خنثی است.
2. موتور برق سه فاز
در این نوع برق ، برخلاف برق تک فاز ، ما سه فاز و یک صفر داریم که با استفاده از مینیاتور سه فاز به سیستم وارد می شوند. در برق سه فاز ، هنگامی که مصرف برق سه فاز در حال حاضر 380 ولت است ، با توجه به توان مورد نیاز ، می توان از سه فاز موتور برق آسان استفاده کرد ، اما اگر می خواهید از برق تک فاز همزمان استفاده کنید ، می توانید از یک فاز با یک استفاده کنید. از صفر جداگانه استفاده کنید.

کاربرد موتور برق:
مدل ها و مارک های مختلفی از موتورهای الکتریکی در جهان وجود دارد و موتور برق در هر منطقه ای که برق نداشته باشد یا به طور موقت قطع شود استفاده می شود.
از کاربرد موتور برق یا مولد برق می توان در باغها و ویلا ها در حومه شهر ، جوشکاری سیار ، کارگاه های ساختمانی کوچک ، مزارع و مزارع ، زمین های کشاورزی کوچک ، منبع تغذیه معدنچیان ، هیئت های مذهبی و روشنایی مورد نیاز برای مراسم های کوچک ، لوازم خانگی گفت: موتور برق قابل حمل هستند و قابل حمل نیستند
اجزای موتور برق:
موتور برق از اجزای بسیاری تشکیل شده است. به طور کلی ، اجزای اصلی موتور برق ساده که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند:
1. موتور احتراق داخلی
یکی از اجزای اصلی موتور برق که مهمترین عملکرد را انجام می دهد موتور احتراق داخلی آن است که نیروی محرکه را تأمین می کند. موتور برای تبدیل آن به انرژی الکتریکی ، انرژی مکانیکی تولید می کند.
2. ژنراتور ژنراتور.
یک ژنراتور یا ژنراتور وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی از موتور به انرژی الکتریکی را دارد. موتورهای الکتریکی معمولاً از دو محور یا 3000 دور در دقیقه استفاده می کنند.
3. سیستم تنظیم ولتاژ یا AVR.
این سیستم وظیفه متعادل سازی میزان جریان خروجی از سیستم و همچنین اقدام به قطع جریان در صورت نوسانات را در صورت لزوم بر عهده دارد.
4. مخزن سوخت.

بسته به نوع موتور برق در این قسمت از سیستم سوخت تفاوت وجود دارد:
1. به طور کلی ، منبع ذخیره سوخت دیزل موتور برق کمتر از بنزین موتور برق است و در مخزن سوخت در موتور برق هیچ بنزینی وجود ندارد.
2. حجم مخزن در مدلهای دیزلی و بنزینی باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا حداقل 10 ساعت کارکرد دستگاه با 50٪ ظرفیت سوخت نامی را ذخیره کند و ظرفیت روشن بودن دستگاه را داشته باشد.
3. روغن
به دلیل عملکرد مداوم اجزای موتور الکتریکی و تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی و سایش ناشی از آن ، از سیستم روانکاری برای به حداقل رساندن سایش و آسیب به موتور و سایر اجزا استفاده می شود.
انواع روغنهای مورد استفاده سازنده در فهرست دستگاهها ذکر شده است ، اما معمولاً در مدلهای بنزینی و گازی 10W40 یا 20W50 ارائه می شوند. برای گازوئیل های کلاس موتور برق ، از روغن Behran 15W40 Super Turbo استفاده کنید.

چگونه موتور برق را انتخاب کنیم؟
هنگامی که نیاز به خرید موتور برق داریم ، باید نکاتی را برای کمک به ما در خرید موتور برق کامل بررسی کنیم:
چرا به موتور برق نیاز داریم؟
اول از همه ، تعیین اینکه ما می خواهیم موتور الکتریکی را در کجا نصب کنیم بسیار مهم است. به عنوان مثال ، موتور برق برای جوشکاری یا استفاده در ویلا خصوصی مورد نیاز است.
زمان مصرف چقدر است؟
1. موقتاً: شما در منطقه ای هستید که در موارد اضطراری از موتور برق استفاده می شود.
2. به طور دائم: شما به سیم کشی برق دسترسی ندارید و عملکرد موتور برق همیشه فعال است.
به چه قدرتی نیاز داریم؟
شما باید به میزان مصرف برق توجه کرده و پس از اطلاعات بیشتر یک سلول موتور برق بخرید.
موتور برق جریان مشابهی دارد:
اگر موتور برق برای مکانهایی است که دارای دستگاههای حساس به افزایش فشار هستند ، قطعاً باید موتور برق را انتخاب کنید که دارای سیستم AVR است. این سیستم قادر است نوسانات برق را جبران کرده و عمر لوازم شما را افزایش دهد.
مکان موتور برق:
محیطی که موتور برق در آن قرار دارد می تواند طول عمر موتور برق را تا حدودی تعیین کند. برای ایمن نگه داشتن موتور برق و اقامت بیشتر در فضای باز باید از Canopic موتور برق استفاده شود.
مکانیزم موتور برق روشن و خاموش:
موتور برق با استارت الکتریکی عملکرد بسیار ساده تری نسبت به موتور برق دارد که با استارت و دسته پس زدن فعال می شوند.
انتقال تجهیزات موتور برق:
هنگام انتخاب موتور برق برای خرید ، حتما به دنبال قطعات متحرک مانند چرخ و دسته باشید. موتور برق با چرخ و دسته به راحتی حرکت می کند ، در غیر این صورت شما باید هزینه اضافی پرداخت کنید.
از چه سوخت موتور برق استفاده می کنید؟
1. اگر به گاز شهری دسترسی دارید و به طور موقت از موتور برق استفاده می کنید ، بهترین گاز موتور برق است.
2. اگر به بنزین دسترسی دارید و می خواهید به طور موقت از موتور الکتریکی استفاده کنید ، بنزین ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.
3. اگر برای استفاده عمومی به برق دسترسی ندارید و به زمان زیادی نیاز دارید ، می توانید از دیزل موتور برقA یا دیزل موتور برق استفاده کنید.
مخزن سوخت موتور برق:
هرچه موتور الکتریکی بیشتر استفاده شود ، به مخزن بیشتری نیز احتیاج دارد. از این رو ، موتور برق باید تأمین شود تا نیاز مصرف کننده از نظر دوام تأمین شود.

قیمت موتور برق بسته به نوع ، برند و کارایی موتور برق دارد (جهت اطلاع از قیمت روز انواع موتور برق تماس بگیرید)

کلمات کلیدی موتور برق

موتور برقی موتور برقی کویر موتور برق دست دوم موتور برق بنزینی موتور برقی اقساطی موتور برقی ارزان موتور برق دیزلی موتور برق گازی موتور برق بی صدا موتور برق هوندا موتور برق هیوندای موتور برق سایلنت موتور برق المکس موتور برق اقساطی موتور برق اینورتر موتور برق استریم موتور برق ایمر موتور برق ارزان موتور برق ایرانی موتور برق استارتی موتور برق برای جوشکاری موتور برق بنزینی دست دوم موتور برق برای کولر گازی موتور برق بانه موتور برق بنزینی هوندا موتور برق برای ماینر آیا با موتور برق می توان جوشکاری کرد ماهیگیری با موتور برق رانندگی با موتور برقی ماینر با موتور برق ماهیگیری با موتور برق اپارات کار با موتور برق کفکش با موتور برق آشنایی با موتور برق موتور برق پوتر موتور برق پوتنت موتور برق پرکینز موتور برق پایونیر موتور برق پرتابل موتور برق پی ام جی موتور برق پوتر 3000 موتور برق پمپ دار موتور برق تایگر موتور برق ترب موتور برق تک فاز موتور برق تایگر 1700 موتور برق تبریز موتور برق تی اس جی موتور برق تیگ مکس موتور برق توسن موتور برق ثابت موتور برق جیانگ دانگ موتور برق جیانگ دانگ 8500 موتور برق جوشکاری موتور برق جنرال پاور موتور برق جیانگ دانگ 10000 موتور برق جیانگ دانگ 6000 موتور برق جنسیس موتور برق جهت جوشکاری موتور برق چیست موتور برق چینی موتور برق چند ساعت کار میکند موتور برق چگونه کار میکند موتور برق چی بخرم موتور برق چمدانی موتور برق چه مارکی خوبه موتور برق چهار زمانه چه موتور برقی بخریم چه موتور برقی برای جوشکاری مناسب است چه موتور برقی بخرم چه موتور برقی برای کفکش مناسب است چه موتور برقی خوب است چه موتور برق خوب است چه نوع موتور برقی بخریم چه موتورسیکلت برقی بخریم موتور برق حرفه ای موتور برق حسن آباد موتور برق کم حجم مخترع موتور برق در حل جدول قیمت موتور برق قابل حمل بهترین موتور برق قابل حمل فروش موتور برق قابل حمل موتور برق خانگی موتور برق خورشیدی موتور برق خانگی کم صدا موتور برق خانگی بی صدا موتور برق خانگی دست دوم موتور برق خانگی بنزینی موتور برق خوب موتور برق خیابان سعدی موتور برق دیجی کالا موتور برق دیوار موتور برق دست دوم کرج موتور برق دست دوم دیوار تبریز موتور برق دست دوم رشت موتور برق دیانا موتور برقی د موتور برق ذغال موتور برق زغال سنگ موتور ذخیره برق موتور برق رونیکس موتور برق راتو موتور برق روبین موتور برق رویال موتور برق رونیکس مدل rh-4708 موتور برق راتو 5500 موتور برق رونیکس 6000 موتور برق راتو 9500 موتور برق زیپکو موتور برق زنیت موتور برق زیمنس موتور برق زنجان موتور برق زرد موتور برق زاهدان موتور ژنراتور برق موتور برق دو زمانه موتور برق ژنراتور موتور برق ژاپن موتور برق ژنراتور پرکینز موتور برق ژاپني موتور برق ژیان دانگ موتور برق ژاپنی دست دوم موتور برق ژاپنی اصل موتور برق سه فاز موتور برق سان پاور موتور برق سه فاز بنزینی موتور برق سایلنت هیوندای موتور برق سنسی موتور برق سان پاور مدل sp-6000e موتور برق سیار موتور برق شارژی موتور برق شیپور موتور برق شانری موتور برق شیراز موتور برق شاپ موتور برق شیپور مازندران موتور برق شینری موتور برق شیپور ساری موتور برق صنعتی موتور برق صنعتی بزرگ موتور برق صنعتی دست دوم موتور برق صنعتی هیوندا موتور برق صبا الکتریک موتور برق صنعتی دیجی کالا موتور برق صنعتی سه فاز موتور برق صنعتی در اصفهان برق ضعیف موتور سیکلت موتور برق طرح هوندا برق موتور طرح ویو نقشه برق موتور طرح ویو طراحی موتور برق ظرفیت موتور برق موتور برق کیپور مدل ig1000 ظرفیت 1kva موتور برق عالی موتور برق عشایری موتور برق عمده موتور برق عکس فروش موتور برق عمده موتور برق در بندرعباس عکس موتور برق بنزینی عملکرد موتور برق تعمیرات موتور برق غرب تهران اجاره موتور برق غرب تهران موتور برق آذربایجان غربی تعمیر موتور برق در غرب تهران موتور برق فیرمن موتور برق فروشی موتور برق فامکو موتور برق فالکن موتور برق فالکون 7500 موتور برق فروش موتور برق فیرمن مدل 5000 ng موتور برق فوجیتا موتور برق قیمت موتور برق قسطی موتور برق قدیمی موتور برق قابل حمل موتور برق قوی برای باغ موتور برق قزوین موتور برق قوی برای جوشکاری موتور برق قدرتمند موتور برق کوچک موتور برق کاما موتور برق کیفی موتور برق کنزاکس موتور برق کیپور موتور برق کاما ۶۵۰۰ موتور برق کینگ من موتور برق کینگ مکس موتور برق گازوئیلی موتور برق گلد اسپرینگ موتور برق گازسوز قیمت موتور برق گازی قیمت موتور برق گازسوز دائم کار موتور برق گازسوز اتوماتیک موتور برق گازوئیلی کاما موتور برق لانسین موتور برق لیفان موتور برق لیستر موتور برق لانسین 10000 موتور برق لانسین شیراز موتور برق لانسین 8000 موتور برق لانسین دیجی کالا موتور برق لانسین ۳۵۰۰ موتور برق مناسب برای باغ موتور برق مسافرتی موتور برق مناسب برای کف کش موتور برق مناسب جوشکاری موتور برق مناسب برای کولر گازی موتور برق ماکیتا موتور برق مارگو موتور برق مارکت موتور برق نویگیتور موتور برق نفتی موتور برق نویگیتور قیمت موتور برق نسل جدید موتور برق ناکایو موتور برق نو موتور برق نورتون موتور برق نی نی سایت موتور برق واکسون موتور برق ویما موتور برق واکسون vgx9800 موتور برق و پمپ آب موتور برق وایکانت موتور برق ونزو موتور برق ویستا موتور برق وگو پمپ آب و موتور برق موتور و ژنراتور توليد برق بدون سوخت مزایا و معایب موتور برقی رشته تعمیر موتور و برق خودرو موتور برق هیرو پاور موتور برق هوندا قدیمی موتور برق هیوندای مدل hg1210-ig موتور برق هاچاسو موتور برق هوادسان موتور برق هيرو پاور مدل hp9900f اجاره موتور برق موتور برق یاماها موتور برق یک کیلو وات موتور برق یاماها قدیمی موتور برق یوکوهاما موتور برق یانمار موتور برق یاماها ۳۰۰۰ موتور برق یاماها 1500 موتور برق یاماها 5000 موتوری برقی اجاره ی موتور برق اجاره ی موتور برقی در کیش درباره ی موتور برقی نقشه ی برق موتور سیکلت نحوه ی شارژ موتور برقی همه چیز درباره ی موتور برقی درباره ی موتور سیکلت برقی موتور برق 0.8 کیلو وات هیوندای مدل hg2010-pg موتور برق 10 کیلو وات موتور برق 1000 وات موتور برق 1500 موتور برق 10000 وات موتور برق 10 کاوا موتور برق 15 کیلووات موتور برق 12 ولت موتور برق 1200 وات موتور برق 1 کیلو وات موتور برق 1کیلو وات هیوندای موتور برق 1 کیلووات رونیکس موتور برق 2000 وات موتور برق 20 کیلو وات موتور برق 20 آمپر موتور برق 20000 وات موتور برق 200 کیلووات موتور برق 2000 وات هوندا موتور برق 20 کاوا موتور برق 2.2 کیلو وات هیوندای مدل hg1220-ig موتور برق 2 کیلو وات موتور برق 2 کیلو وات دوو مدل gida 2000 si موتور برق 3 کیلو وات موتور برق 3500 موتور برق 3000 وات موتور برق 3 فاز موتور برق 3500 وات موتور برق 3 کیلو وات اکتیو مدل ac2830h موتور برق 30 آمپر موتور برق 3.5 کیلو وات موتور 3 چرخ برقی موتور 3 چرخه برقی موتور برق 3 کیلو وات هیوندای موتور برق 3 کیلووات آسترا مدل ast3700ae موتور برق 3 کیلو وات رونیکس موتور برق 4 کیلو وات موتور برق 400 وات موتور برق 40 آمپر موتور برق 40 کاوا موتور برق 4 کیلووات قیمت موتور برق 4 زمانه موتور برق 4800 موتور برق 40kw موتور 4 چرخ برقی موتور برقی 4 میلیونی موتور برق 4 سیلندر موتور برق 5 کیلو وات موتور برق 5000 موتور برق 5500 موتور برق 50 امپر موتور برق 5.5 کیلو وات دوو مدل gd 6500e موتور برق 500 موتور برق 50 کیلووات موتور برق 50 کاوا موتور برق 5 کیلو وات قیمت موتور برق 5 کاوا موتور برق 5 کیلو وات بنزینی موتور برق 5 کیلووات دست دوم موتور برق 5kw خرید موتور برق 6500 موتور برق 6000 موتور برق 6 کیلو وات موتور برق 6000 وات موتور برق 6.5 کیلو وات موتور برق 6500 وات موتور برق 60 کاوا موتور برق 600 وات موتور برق 6 کیلو وات رونیکس موتور برق 7000 موتور برق 7.5 کیلو وات موتور برق 7500 موتور برق 7 کیلو وات موتور برق 7500 وات موتور برق 7000 کاما موتور برق 7.9 کیلو وات دوو مدل gda11050e موتور برق 7800 موتور برق 7 موتور برق 8 کیلو وات موتور برق 800 وات موتور برق 8000 موتور برق 8500 موتور برق 8.5 کیلو وات موتور برق 8000 وات موتور برق 800 وات هیوندای موتور برق 800 وات کنزاکس موتور برق 8 کیلووات هوندا موتور برق 8 کاوا موتور برق 9000 موتور برق 950 موتور برق 9 کیلووات موتور برق 9500 موتور برق 9900 موتور برق 950w تایگر بنزینی موتور برق تایگر 950