• 09141831402
  • 09355920752
img لیست انواع سمپاشimg

خرید سمپاش + قیمت سمپاش

سمپاش پشت تراکتوری

سمپاش پشت تراکتوری

قیمت سمپاش بسته به نوع پمپ سمپاش ، نوع موتور سمپاش و کیفیت مخزن پلی اتیلن یا گالوانیزه برای ساخت سری متفاوت است. سمپاش پشت تراکتور قدرت مورد نیاز سمپاشی را از شافت PTO تراکتور دریافت می کند. تمرکز در انتخاب سمپاش کیفیت تجهیزات مورد استفاده است ، که همان چیزی است که مصرف کنندگان باید در نظر بگیرند. سمپاش های تراکتور دارای قابلیت های متعددی هستند. اما معمولاً مخازن سوخت 200 ، 400 ، 600 و 800 لیتری نصب می شود ، در حالی که مخازن سوخت 1000 و 2000 لیتری یدک می کشند.
قیمت سمپاش پشت تراکتوری: تماس بگیرید

سمپاش فرغونی

سمپاش فرغونی

قدرت سمپاش فرغونی از یک موتور بنزینی تأمین می شود. سمپاش های چرخ دار فرغونی دارای پمپ ها ، شیلنگ ها و مخازن با حجم های مختلف هستند. موتور نبولایزر قابل احتراق است و به طور عمده بنزین می سوزد. این سمپاش حجم های مختلفی دارد. سمپاش موتوری چرخ دار برای درختان سمپاشی مناسب است ، زیرا مقدار سم تفنگ پاششی قابل تنظیم است. مدل های 100 و 200 لیتری بر روی یک شاسی دو چرخ نصب شده و به راحتی می توان آنها را در زمین های کشاورزی جابجا کرد ، به همین دلیل به آنها سمپاش فرغونی یا سمپاش برقی چرخ دار می گویند. طول غبار سمی حدود 15 متر است و دوز سمپاشی 10 تا 20 لیتر در دقیقه است. در سمپاش فرغونی ، سرعت سمپاشی افزایش یافته و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف سم می شود.
قیمت سمپاش فرغونی: تماس بگیرید

سمپاش زنبه ای

سمپاش زنبه ای

سمپاش های زنبه ای به طور کلی از یک شاسی ، پمپ اسپری (مسئول استنشاق و پاشش سم) و یک موتور بنزینی (یا برقی) تشکیل شده است. سمپاش های سری زنبه ای سمی را در بشکه حمل نمی کنند و از یک بشکه جداگانه برای سم استفاده می کنند. بیشتر این مدل ها فاقد چرخ هستند ، وزن کمی دارند و حمل و نقل آنها نیز آسان است. ویژگی های این سمپاش ها: قیمت مناسب ، وزن کم ، جابجایی آسان ، مناسب برای باغ ها و فضای سبز ، پمپ های تایوان و سنگاپور دارای دو خروجی آب هستند که می توانند در مناطق کوهستانی و صعب العبور مورد استفاده قرار گیرند.
قیمت سمپاش زنبه ای: تماس بگیرید

سمپاش پشتی ۲۰ لیتری شارژی دوکاره

سمپاش پشتی ۲۰ لیتری شارژی دوکاره

سمپاش پشتی شارژی دوکاره 20 لیتری، آفات گیاهی یا جانوری در همه مزارع و زمین های کشاورزی وجود دارد. نادیده گرفتن این آفات باعث کاهش عملکرد و کیفیت محصولات کشاورزی می شود. استفاده از سموم دفع آفات با توجه به گونه های گیاهی و آفات راهی موثر برای از بین بردن این میهمانان ناخوانده است. بدون سمپاش حرفه ای ، تمام این مکانیزم ها فرآیند بسیار دشوار و زمان بری هستند. دستگاه سمپاشی ابزاری کارآمد است که از طریق آن می توان عملیات پاشش را با کارایی بیشتری انجام داد.
قیمت سمپاش پشتی ۲۰ لیتری شارژی دوکاره: تماس بگیرید

سمپاش پشتی ۲۰ لیتری دستی

سمپاش پشتی ۲۰ لیتری دستی

سمپاش پشتی دستی 20 لیتری یکی از سمپاش های پر کاربرد در کشاورزی و باغداری است. این سمپاش قرار داده شده در پشت کاربر دارای ظرفیت 20 لیتر محلول است. در پشت سمپاش دستی پمپی وجود دارد که می تواند هوا را به مخزن محلول تزریق کرده و فشار موجود در مخزن را افزایش دهد. افزایش فشار باعث سرریز شدن محلول داخلی از طریق نازل می شود. سمپاش دستی معمولاً برای سمپاشی کنترل شده یا استفاده محدود استفاده می شود. اما در بعضی از محصولات استفاده از این سمپاش اقتصادی ترین نوع سمپاش است. پمپ اسپری در کنار تجهیزات برای استفاده آسان نصب شده است. با این کار کاربر می تواند بدون نیاز به برداشتن سمپاش از پشت ، به راحتی پاشش را ادامه دهد.
قیمت سمپاش پشتی ۲۰ لیتری دستی: تماس بگیرید

سمپاش دوشی ۱۰ لیتری

سمپاش دوشی ۱۰ لیتری

سمپاش های تلمبه ای پشتی . ظرفیت این سمپاش ها 10 لیتر است و برای سمپاشی مزارع کوچک و خانوارها استفاده می شود. این سمپاش ها سمپاش های تحت فشار هستند ، بنابراین هوای ورودی به مخزن مانند فنر یا پمپ عمل می کند تا محلول را به سمت پایین هدایت کند. بالا و پایین مخزن بالا می رود تا در برابر فشار هوا داخل سمپاش مقاومت کند. پمپ دارای بدنه استوانه ای ، میله میانی ، دسته و قسمت پیستون است که از لاستیک نیز ساخته شده است. در پایین پمپ یک شیر یک طرفه وجود دارد که در آن هوا می تواند وارد سمپاش شود اما از بازگشت سموم به پمپ جلوگیری می کند. بالای پمپ یک فنر وجود دارد که در برابر ضربه مقاومت می کند. روکش مخزن آب معمولاً پیچ می شود و دارای مهر و موم لاستیک است. سمپاش های پمپ دار به تفنگ های اسپری برنز و استیل مختلف مجهز هستند.
قیمت سمپاش دوشی ۱۰ لیتری: تماس بگیرید

سمپاش ۲ لیتری

سمپاش ۲ لیتری

سمپاش دستی 2 لیتری 4 متر به صورت عمودی و 6 متر به صورت افقی پاشش می کند. مخزن آب سمپاش دستی دارای حجم 2 لیتر و وزن 0.5 کیلوگرم است. سمپاش های دستی عمدتا برای سمپاشی گیاهانی که در مناطق کوچک مانند حیاط خانه رشد می کنند مورد استفاده قرار می گیرند. این سمپاش از پلاستیک محکم و بادوام ساخته شده است که به دلیل استفاده از این پلاستیک سنگین نیست. سموم موجود در این سمپاش را می توان به صورت دستی اسپری کرد.
به طور کلی ، سمپاش هایی که از طریق شیلنگ و تفنگ اسپری تولید می کنند ، سمپاش دستی هستند و در باغها مورد استفاده قرار می گیرند. مخزن آب یک استوانه فلزی است که معمولاً از پلاستیک گالوانیزه یا فشرده ساخته می شود. برای سمپاشی در فضاهای کوچک و مناطق کوچک مانند خانه ها ، باغ ها ، مراکز بهداشتی و گلخانه ها ، این سمپاش ها در اندازه های 2 تا 25 میلی متر موجود است. این سمپاش ها در دو نوع پلاستیکی و استیل موجود هستند. به این سمپاش های سمی سمپاش گلخانه ای نیز گفته می شود. در مقایسه با سمپاش های برگشت پمپ ، مزیت این نوع سمپاش ها ثابت بودن فشار در طی فرآیند پاشش است.
قیمت سمپاش 2 لیتری: تماس بگیرید

شیلنگ سمپاش

شیلنگ سمپاش

شلنگ های اسپری 50 و 100 متری تا شلنگ های زرد برای سمپاشی و پخش انواع آفت کش ها در زمین های کشاورزی و گلخانه ها مناسب است ... شیلنگ های اسپری اغلب با خطوط قرمز و سفید حک می شوند. شلنگ سمپاش توسط سازنده در دو اندازه پیش فرض تولید می شود. طول و ابعاد 50 متر است. طول و ابعاد 100 متر است.
شیلنگ سمپاش از مواد PVC ساخته شده است و عمدتا در سمپاشی مزارع و گلخانه ها برای انتقال مواد شیمیایی و سموم دفع آفات استفاده می شود. حفظ سلامت محصولات برای کشاورزان بسیار مهم است ، دستیابی به این هدف یکی از فرایندهای مهم سمپاشی به موقع است ، امروزه در سمپاشی از جدیدترین تجهیزات استفاده می شود. سمپاش قابل حمل یا ماشینی توسط یک شلنگ فشار قوی به دور شلنگ جمع کننده پیچیده می شود. سموم از طریق این شیلنگ ها از مخزن به محل عبور و مرور منتقل می شوند و در مکان های مختلف زمین های کشاورزی و باغ پاشیده می شوند.
هر شیلنگ با توجه به مشخصات آن برای مشاغل مختلف دارای مشخصات ساختاری متفاوتی است. شیلنگ سمپاش از لایه های مختلفی تشکیل شده است ، که باعث می شود این ساختار محکم بتواند در برابر فشار در هنگام کار مقاومت کند.
قیمت شیلنگ سمپاش: تماس بگیرید

دسته لانس

دسته لانس

دستگیره اسلحه ای اسپری یا اسپری درخت یا اسپری درخت در مزرعه یا اطراف حیاط ، می تواند یک سری تفنگ اسپری کامل را برای پاسخگویی به نیازهای شما فراهم کند. توصیه های تفنگ پاششی شامل تپانچه ، تپانچه ، دسته ماشه ، سوپاپ ماشه ، اسپری گیاهان و غیره است.
قیمت دسته لانس: تماس بگیرید


از سمپاش بیشتر بدانید

سمپاش معمولاً ابزاری و تجهیزاتی است که برای انجام عملیات سمپاشی استفاده می شود. این دستگاه ها در اشکال ، اندازه ها و ظرفیت های مختلف برای اهداف مختلف ساخته شده اند. این دستگاه ها مدل های خانگی برای مصارف خانگی هستند. برای مصرف انبوه حداکثر نمونه های صنعتی در دسترس است. به عنوان مثال ، در کشاورزی و زمین های زیر کشت ، از مدل های هواپیماهای بدون سرنشین ، کامیون ، موتور ، تراکتور یا مدل های هوایی بدون سرنشین استفاده می شود. بسته به مدل ، این دستگاه ها می توانند عملیات سمپاشی را با غلظت های مختلف انجام دهند. به عنوان مثال ، توزیع سموم با غلظت کمتر از دوز مورد نیاز محصول می تواند از کنترل آفات جلوگیری کند. و توزیع غلظت بالاتر از دوز مجاز ممکن است عواقب برگشت ناپذیری در زمین های کشاورزی داشته باشد.

سمپاش ها به طور کلی به دسته های زیر تقسیم می شوند:
1. سمپاش دستی و قابل شارژ (مناسب برای مصارف خانگی با ظرفیت کمتر از 10 لیتر)
2. مدل کوله پشتی (ظرفیت بزرگتر از مدل خانگی ، با قابلیت نصب بوم سمپاشی)
3. مدل های فرغونی (عمدتا موتورهای بنزینی ، مناسب برای باغ های سمپاشی)
4. مدل زنبه ای (کوتاه مخازن ، مناسب برای مناطق کوهستانی)
5. مدل تراکتور (در مدل نصب و بکسل)

آفت کش ها چیست؟
در واقع آفت کش ها گروهی از مواد هستند که در حالت های گازی ، مایع و جامد وجود دارند. دلیل اصلی استفاده از آنها کنترل آفات است. این آفات شامل علف های هرز ، میکروب هایی است که گیاهان و حشرات را از بین می برد. بیشتر حشره کش ها سمی هستند و علاوه بر از بین بردن آفات ، می توانند به انسان آسیب برسانند.
سمپاش چیست؟
پس از سالها تلاش برای کاهش سموم و سرعت بخشیدن به کارها ، مصرف کنندگان تمایل دارند از این نوع تجهیزات استفاده کنند. این دستگاه ها توانایی پاشش سموم را دارند. امروزه کاربردهای زیادی وجود دارد. برخی از آنها حتی می توانند در مناطق بهداشتی برای ضدعفونی محیط با مواد ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که قبلاً گفته شد ، آفات آفت گیاهان هستند. برای خلاص شدن از شر آنها باید از سموم خاص استفاده کنیم. امروزه ، چه در مکان های بزرگ و چه در مکان های کوچک ، از تجهیزات صنعتی یا خانگی برای تسریع در انتشار سموم استفاده می شود. مزیت آنها این است که ما می توانیم با اطمینان بیشتری کار را به اتمام برسانیم.

هر چیزی که سم پاشی شود در گروه سمپاش ها قرار دارد. اندازه ها و اشکال مختلف دیده می شود. در اندازه ها و سطوح کوچکتر ، معمولاً از سمپاش دستی ، سمپاش عقب غیر موتوری و سمپاش استوانه ای استفاده می شود ، اما در مقیاس بزرگ و باغ ها ، سمپاش های عقب موتوری (دستگاه های بخور اسلحه اسپری) ، تراکتور ، چرخ دار و حتی گاهی اوقات هواپیمای سمپاش مورد استفاده
انواع سمپاش:
بسته به نوع استفاده ، معمولاً در محصولات کشاورزی و باغی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین در ایران به دو دسته باغبانی و کشاورزی تقسیم می شوند. در سمپاش کشاورزی ، می توان به مدل های زیر اشاره کرد:
1. اتومایزر عقب
2. میکرونر عقب
3. بوم دار پشت تراکتور
4. توربین های زراعی

در مورد سمپاش های باغی ، می توان به مدل های زیر اشاره کرد:
1. سمپاش تلمبه ای پشتی ساده
2. کتابی اهرمی پشتی
3. پشتی موتوری لنس دار
4. فرغونی 100 لیتری
5. زنبه ای
6. توربین های باغی

سمپاش دستی:
از آنجا که سیستم انتقال قدرتمندی ندارند و مخزن آب دارند ، اغلب در باغها و گلخانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. در مقایسه با سایر سمپاش ، ساختار فنی آنها ساده تر ، مقرون به صرفه تر است و فضای کمتری را اشغال می کند ، بنابراین انتخاب خوبی برای استفاده در منزل نیز هستند.
از نظر ساختاری شبیه پمپ های آمشی هستند و در مقیاس های کوچک مانند خانه ها برای کنترل حشرات داخلی استفاده می شوند.
سمپاش قابل شارژ :
آنها یک موتور با قابلیت کار ویژه دارند. از قدرت موتور آن برای ایجاد فشار برای انتقال مواد از مخزن استفاده می شود و در نسخه های پیشرفته تر ، ترکیب سم با آب یا سایر کودها نیز از دیگر عملکردهای موتور آن است. آنها برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شوند.
سمپاش موتوری :
از روشی که نامگذاری می شود ، مشخص می شود که آنها از یک موتور خاص که مواد را از مخزن ذخیره به شلنگ و سپس به تفنگ اسپری تجهیزات پمپ می کند ، بهره مند می شوند. مهمتر از همه ، آنها از سایر سمپاش ها قدرتمندتر هستند و در مکانهای بزرگ سمپاشی استفاده می شوند.
این نوع برای ترویج کار و عملیات سمپاشی در باغات و زمین های کشاورزی استفاده می شود. طراحی سمپاشs کاملاً ارگونومیک است ، حمل آن آسان است و برای انجام عملیات سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرد.
علاوه بر کاربردهای باغبانی و کشاورزی ، از این ابزار می توان برای ضد عفونی و ضد عفونی در محیط بسته نیز استفاده کرد.
سیستم این دستگاه ها به گونه ای است که برای تخریب محلول و تولید قطرات سم ، جریان پرقدرت هوا را از طریق تیغه ها تولید می کنند.
از ویژگی های برجسته این سری سمپاش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. قادر به سمپاشی انواع باغ ها و زمین های کشاورزی و همچنین درختان میوه و درختان مرکبات است
2. می تواند برای ضد عفونی استفاده شود
3. قادر به سم پاشی به صورت عمودی و افقی ، معمولاً تا 15 متر است

سمپاش های پشتی:
در ساختمانهای آنها هیچ موتور نصب نشده است که همه آنها با فشار دادن با پمپ دستی کار می کنند. انجام سمپاشی در باغها و باغهای مختلف را می توان کمک آنها دانست. آنها بسیار مراقب هستند که کار خود را با سرعت فوق العاده به پایان برسانند. ملاحظه می شود که مخازن قرار داده شده برای آنها ظرفیت های مختلفی دارند و می توان فشار مواد خارج شده از آنها را به طور مداوم تنظیم کرد. سمپاش تلمبه ای پشتی نامیده می شود.
سمپاش های پشت موتوری ( اتومایزر ):
اگر سم داخل سمپاش فشاری نداشته باشد ، قطرات به دلیل برخورد با جریان شدید هوا به ذرات بسیار ریز تبدیل می شوند ، در این حالت نام دستگاه بخور به این نوع سمپاش اشاره دارد.
قطر ذرات سم حدود ده میکرون است. بنابراین ، در این شرایط ، با مقدار مناسب مایعات ، سمپاشی امکان مساحت بیشتر را ارائه می دهد. پیش فرض این است که غلظت محلول زیاد است. این گروه از سمپاش ها دارای یک مخزن هستند. این مخازن معمولاً از پلاستیک ساخته می شوند و حجمی بین 20 تا 22 لیتر در بازار دارند. اگر شرایط کار مناسب باشد ، می توان این سمپاش ها را در حدود 2 تا 3 هکتار سمپاشی کرد. به دلیل قطرات کوچک ، این سمپاش از کیفیت بالایی برخوردار هستند. هنگام کار حتماً از پاشیدن برگهای درخت جلوگیری کنید.
بعضی اوقات با اعمال یک سری تغییرات می توان از آنها به عنوان سمپاش استفاده کرد. سیستم آنها حتی در تراکتور و سمپاش چرخدار نیز دیده می شود.

سمپاشهای موتوری زنبه ای و چرخ دار موتوری:
این سمپاش ها از پمپ پیستونی سمپاش و موتور بنزینی نصب شده روی شاسی بهره می برند. البته ، بشکه به طور جداگانه نصب می شود تا سم مایع را در خود نگه دارد. آنها دارای یک موتور بنزینی 2 تا 3 اسب بخار هستند که 2 یا 4 اسب بخار قدرت دارد. آنها یک مخزن سوخت عظیم با ظرفیت 100 تا 200 لیتر دارند و پمپ تولید فشار آنها یک پمپ پیستونی موتوری است که با موتور سمپاش کار می کند.
شافت پمپ توسط تسمه یا دنده به موتور متصل می شود.
میزان مایع پاشیده شده در دقیقه حدود 15 تا 20 لیتر است.
سمپاش های تراکتوری:
آنها معمولاً روی شاسی سوار می شوند و به سه نقطه تراکتور متصل می شوند. معمولاً مخازن آب آنها از فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ساخته شده است. البته در مدل پلاستیکی سطح مایع در مخزن آب به طور کلی کاملاً واضح است و مصرف آن برای مصرف کننده کاملاً واضح است. این مخازن می توانند ظرفیت های مختلفی داشته باشند اما معمولاً بین 50 تا 150 لیتر هستند.
تریلرهای سم پاش یا سمپاش های دارای چرخ:
آنها به صورت یک تریلر در می آیند ، با یک گلدان بزرگ حاوی سم که روی یک شاسی دارای دو چرخ کاملا پلاستیکی قرار دارد. آنها توانایی های مختلفی دارند. از 189 تا 3785 لیتر یعنی 50 تا 1000 گالن. سمپاش توسط یک تراکتور یدک می کشد.
هنگام خرید سمپاش به چه مواردی توجه کنید:
مانند هر ابزار یا دستگاهی ، قبل از خرید ، باید پارامترهای اصلی محصول را در نظر بگیریم تا در هنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشیم.

ظرفیت مخزن سوخت:
این یکی از موارد مهمی است که هنگام خرید تجهیزات سمپاش باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. اندازه مخزن آب باید متناسب با نیاز و کار شما باشد. حتماً در نظر بگیرید که آیا سمپاش انتخابی شما می تواند در خانوارهای کوچک یا برنامه های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.
نوع و مدل سمپاش را انتخاب کنید:
نوع کالای خریداری شده باید مناسب گیاه یا استفاده ای باشد که مد نظر شماست. برای افزایش میزان یادگیری و تمجید ، اطلاعات و دانش کافی بخرید. به عنوان مثال ، سمپاشی سمپاشs یک انتخاب عالی برای خودروسازان است و مدل lance برای درختان میوه بسیار مناسب است.
مقدار فشار:
سمپاش دو نسخه دارد: ولتاژ ثابت و ولتاژ متناوب. عملکرد ثابت از قسمت نازل است ، تمام محتویات داخل آن تحت فشار ثابت بیرون می آیند ، اما در حالت جایگزین ، اپراتور از پیچ تنظیم کننده یا پمپ دستی برای تعیین میزان فشار خارج شده از محلول ویژه استفاده می کند.
جنس بدنه:
بیشتر محصولات سمپاشی از پلاستیک یا فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. اهمیت جنسیت این است که تأثیر زیادی بر وزن نهایی دارد. البته از نظر حجم و قیمت البته بسیار مهم است.
نوع جنس لنس:
آنها در بازار ، معمولی و تلسکوپی موجود هستند. پس از انتخاب مدل مناسب برای لنزهای متصل به سمپاش ، باید بین شیشه و استیل نیز انتخاب کنید.
بدون زحمت کار کنید:
هنگام خرید در سمپاش ، باید مراقب خود باشید. به عنوان مثال ، حتماً در مورد وزن و اندازه محصول تحقیق کافی انجام دهید. همچنین داشتن دسته ها و چرخ های خوب در سمپاش مهمتر نیز مهم است.
متراژ شلنگ :
اگر از آن با شلنگ استفاده می کنید ، انتقال و توزیع بهتر مواد داخلی است. شایان ذکر است که طول شلنگ متصل به بدنه است ، به طوری که هنگام کار با مشکل مواجه نشوید.
قیمت سمپاش:
این طیف بسیار گسترده ای را پوشش می دهد. قیمت و عملکرد آنها را حتماً در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، به توانایی پاشش سم و پخش یکنواخت آن توجه کنید.

قیمت سمپاش بسته به نوع ، برند و کارایی سمپاش دارد (جهت اطلاع از قیمت روز انواع سمپاش تماس بگیرید)

کلمات کلیدی سمپاش

سمپاشی بوته خیار سمپاشی درختان میوه سمپاش فرغونی سمپاش تراکتور سمپاشی منازل سمپاش موتوری پشتی سمپاشی سوسک سمپاشی درخت گلابی سمپاش دستی سمپاش موتوری فرغونی سمپاش شارژی دوکاره سمپاش توربولاینر سمپاش شارژی هیوندای سمپاش استیل سمپاش اتومایزر سمپاش الحاقی علف زن سمپاش استیل 10 لیتری سمپاش استیل 20 لیتری سمپاش ارزان سمپاش اکتیو سمپاش استیل دیجی کالا سمپاش برقی سمپاش بنزینی سمپاش برقی فرغونی سمپاش برقی پرتابل سمپاش بهکو سمپاش باغی سمپاش بوم دار سمپاش بنزینی پشتی سمپاش پشتی سمپاش پشت تراکتوری سمپاش پشتی موتوری سمپاش پرتابل سمپاش پشت تراکتوری دست دوم سمپاش پاندورا سمپاش پهباد سمپاش پشت تراکتوری باغی سمپاش تیلر سمپاش توربو سمپاش تراکتور باغی سمپاش توربینی سمپاش تیلری سمپاش تلمبه ای دستی سمپاش ثابت سمپاش برقی ثابت سمپاش جک وان سمپاش جت سمپاش جنرال پاور سمپاش جت فن سمپاش جدید سمپاش جامبو جک سمپاش جکتو سمپاش جتی سمپاش چرخدار سمپاش چهار زمانه سمپاش چیست سمپاش چی بخریم سمپاش چرخدار کششی سمپاش چرخدار موتوری سمپاش چرخی سمپاش چهار چرخ سمپاش حرارتی سمپاش حرفه ای 2 لیتری سلو 402 سمپاشی حشرات خانگی سمپاشی حشرات موذی سمپاشی حیاط منزل سمپاشی حسن یوسف سمپاشی حلزون سمپاشی حرفه ای سمپاش خرطومی سمپاش خودپاش سمپاش خرطومی سولو سمپاش خوب سمپاش خرید سمپاش خودکار سمپاش خورشیدی سمپاش خانه سمپاش دست دوم سمپاش دست دوم دیوار سمپاش دستی ایرانی سمپاش دست دوم اصفهان سمپاش درخشان سمپاش دستی رونیکس سمپاش دستی قدیمی سمپاش رونیکس سمپاش رینوپاور سمپاش رونیکس مدل rh-6005 سمپاش ردلاین سمپاش روبین سمپاش رونیک سمپاش رینهو پاور سمپاش رونیکس مدل rh-6002 حجم 2 لیتر سمپاش زنبه ای برقی سمپاش زنبه ای دیجی کالا سمپاش زنبه ای چیست سمپاش زنبه ای کاوازاکی سمپاش زنبه ای بنزینی سمپاش زانکو سمپاش زنبه ای روبین سمپاش زنبه ای دیوار سمپاش سولو سمپاش سطلی سمپاش سیلور سمپاش سر بطری سمپاش سام کوبوتا سمپاش سوسک سمپاش سطلی دیجی کالا سمپاش ساس سمپاش شارژی سمپاش شارژی رونیکس سمپاش شارژی کبری سمپاش شارژی میتسوبیشی سمپاش شارژی پاندورا سمپاش شارژی کمینگ سمپاش صد لیتری سمپاش صنعت امین سمپاش صنعتی سمپاش صد لیتری برقی سمپاش صنعت سمپاش صبا صافی سمپاش سمپاشی صیفی جات سمپاش طوس فدک سمپاش طرح سولو سمپاش طرح هوندا سمپاش طبرستان سمپاشی طبیعی درختان سمپاشی طالبی سمپاشی طبیعی سمپاشی طغیان فر ظرف سمپاش سمپاشی ظفر سمپاش علف تراش سمپاش علف هرز سمپاش عمده سمپاش علف زن سمپاشی علیه عقرب عکس سمپاش سمپاشی عناب سمپاشی علفهای هرز سمپاشی غرب تهران سمپاشی غرب سمپاشی غلات سمپاش شارژی غفاری سمپاش پشتی غفاری سمپاش دستی غفاری سمپاش فرغونی روبین سمپاش فرغونی دیجی کالا سمپاش فرغونی 50 لیتری سمپاش فرغونی دست دوم سمپاش فلزی سمپاش فرغونی 100 لیتری سمپاش فروشی سمپاش قیمت سمپاش قدیمی سمپاش قابل نصب روی تیلر سمپاش قطره باران سمپاش قسطی سمپاش قم سمپاش قزوین قیمت سمپاش فرغونی سمپاش کولی سمپاش کبری سمپاش کولی موتوری سمپاش کار سمپاش کینگ جت سمپاش کاوازاکی سمپاش کنزاکس سمپاش کولتیواتور سمپاش گوگرد پاش سمپاش گرین لیزارد سمپاش گلخانه سمپاش گلپاش صنعت سمپاش گلپا صنعت سمپاش گلوریا سمپاش گاری سمپاش گلف سمپاش لانسی سمپاش لانس دار سمپاش لوشانگ سمپاش لوکو سمپاش لوله ای دستی سمپاش لانسی موتوری میتسوبیشی سمپاش موتوری سمپاش موتوری هوندا سمپاش میکرونر سمپاش میتسوبیشی سمپاش مورایکو سمپاش موتوری چهار زمانه سمپاش نوشابه ای سمپاش نویان سمپاش نیمه اتوماتیک سمپاش نووا سمپاش نیم لیتری سمپاش نورس سمپاش نوا سمپاش نووا مدل nts 2486 حجم 5 لیتر سمپاش ویستا سمپاش وینکس سمپاش ویکتور سمپاش و کودپاش شارژی سمپاش واستر سمپاش واکسون سمپاش و کارواش شارژی سمپاش وانتی سمپاشی و بارندگی سمپاش و آبپاش مارینا مدل 2000 حجم 2 لیتر سمپاش و کود پاش سمپاشی و طعمه گذاری سمپاشی و نگهداری درختان مرکبات سمپاشی و آبیاری سمپاشی و ضد عفونی سمپاش هیوندای سمپاش هوندا سمپاش همدان سمپاش هیوسان سمپاش های شارژی سمپاش هزار لیتری سمپاش هیوندای مدل hp1670 حجم 16 لیتر سمپاش هشت لیتری سمپاش یو ال وی سمپاش یزد سمپاش یک لیتری دستی یدکی سمپاش پهپاد سمپاش یلدا پمپ سمپاش یوکوهاما لوازم یدکی سمپاش موتوری قیمت پهپاد سمپاش یلدا نحوه ی سمپاشی گیاهان آپارتمانی نحوه ی سمپاشی گیاهان سمپاش واستر مدل 002 حجم 2 لیتر sprayer 0.4 gpm flow rate 115 psi sprayer 0.6 sprayer 004 سمپاش 10 لیتری سمپاش 100 لیتری سمپاش 1000 لیتری سمپاش 120 بار سمپاش 1 لیتری سمپاش 10 لیتری دستی سمپاش 10 لیتری شارژی سمپاش 100 لیتری برقی خرید سمپاش 1 لیتری سمپاش 20 لیتری سمپاش 2 لیتری سمپاش 20 لیتری رونیکس سمپاش 20 لیتری شارژی سمپاش 20 لیتری کبری سمپاش 2000 لیتری سمپاش 200 لیتری سمپاش 20 لیتری پویا سمپاش 2 لیتری کنزاکس سمپاش 2 لیتری کبری سمپاش 2 لیتری کینگ جت سمپاش 2 لیتری رونیکس سمپاش 2 لیتری sbc سمپاش 2 لیتری دستی سمپاش 2 لیتری اکتیو سمپاش 3 لیتری سمپاش 3 لیتری mrt speaker 3d model sprayer 3wbs 20 sprayer 3 liter sprayer 3 point hitch tractor sprayer (330 degree) sprayer 360 سمپاش 3 لیتری کینگ جت سمپاش 3 لیتری قیمت سمپاش 400 لیتری سمپاش 400 لیتری پشت تراکتوری سمپاش 4 لیتری سمپاش 4 زمانه سمپاش 400 لیتری تراکتوری سمپاش 45 بار سمپاش 400 لیتری شیپور قیمت سمپاش 400 لیتری سمپاش 5 لیتری سمپاش 5 لیتری کنزاکس سمپاش 500 لیتری سمپاش 50 لیتری سمپاش 5 لیتری اکتیو سمپاش 5 لیتری بهکو سمپاش 5 لیتری اسپریر سمپاش 5 لیتری رونیکس سمپاش 5 لیتری کینگ جت سمپاش 5 لیتری دستی سمپاش 5 لیتری اوزمان سمپاش 600 لیتری سمپاش 600 لیتری درخشان سمپاش 600 لیتری پشت تراکتوری بوم دار 16متری سمپاش 600 لیتری بوم دار سمپاش 6 لیتری سمپاش 600 لیتری تراکتوری sprayer 6 liter spray 600ml سمپاش 7 لیتری سمپاش موتوری 767 قیمت سمپاش 7 لیتری sprayer 7 liter sprayer 767 sprayer 7l sprayer 708 sprayer 740 سمپاش 8 لیتری سمپاش 8 لیتری رونیکس سمپاش 8 لیتری بهکو سمپاش 8 لیتری کبری سمپاش 8 لیتری زانکو سمپاش 800 لیتری سمپاش 8 لیتری تلمبه ای کبری سمپاش 8 لیتری کنزاکس سمپاش 8 لیتری وینکس قیمت سمپاش 8 لیتری سمپاش 9 لیتری کنزاکس سمپاش 9 لیتری اکتیو سمپاش 9لیتری قیمت سمپاش 9 لیتری اکتیو sprayer 9 liter sprayer 9l