• 09141831402
  • 09355920752
img لیست انواع کلاغ پرانimg

خرید کلاغ پران + قیمت کلاغ پران

کلاغ پران DEGER ترکیه

کلاغ پران DEGER ترکیه

کشور مبدا: ترکیه
گارانتی: یک سال ضمانت.
خدمات پس از فروش: 5 سال
سیستم عامل: مکانیکی
مدل: با روکش محافظ
مصرف سوخت: گاز مایع LPG
میزان صدا: 120dB
قابل استفاده با : پیک نیک و کپسول
قیمت کلاغ پران DEGER ترکیه: تماس بگیرید

کلاغ پران TOOPSAN ایرانی

کلاغ پران TOOPSAN ایرانی

کشور مبدا: ایران
قطعات اضافی: با دو قسمت رایگان (لوله ، موشک)
گارانتی: یک سال ضمانت
خدمات پس از فروش: 5 سال خدمات پس از فروش
سیستم عامل: مکانیکی
انواع مدل: 2 مدل با یک پوشش محافظ ، بدون یک پوشش محافظ.
مصرف سوخت: گاز مایع LPG
میزان صدا : 120dB
قابل استفاده با: پیک نیک و کپسول.
قیمت کلاغ پران TOOPSAN ایرانی: تماس بگیرید


از کلاغ پران بیشتر بدانید

توپ صوتی یا کلاغ پران گازی وسیله ای است که امروزه به عنوان جایگزینی برای حیوانات شکم پر و سایر ابزارها برای ترساندن حیواناتی مانند کلاغ ، گنجشک ، گراز وحشی و ... در زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت مناسب دستگاه کلاغ باعث شده است که بسیاری از کشاورزان و باغداران از این دستگاه برای حفظ محصولات خود استفاده کنند.

تاریخچه اختراع دستگاه کلاغ پران:
در گذشته ، به دلیل عدم پیشرفت در کشاورزی و باغداری ، بسیاری از محصولات قبل از رسیدن به مصرف کننده خراب می شدند. آفاتی که از طرق مختلف به محصولات آسیب می رسانند می توانند گیاهان یا حیوانات باشند. حیوانات آفت به حیوانات و پرندگان تقسیم می شوند. همیشه کسانی بوده اند که به دنبال حذف چنین آفاتی از محصولات هستند. در گذشته از ابزارهای مختلفی برای دور نگه داشتن حیوانات از مزارع و باغها استفاده می شد. از روشن کردن آتش در مناطق مختلف منطقه تا ایجاد صدا با دستگاه های مختلف ، حتی در بعضی از مناطق مزارع ، از وجود مترسک استفاده می شد و یا باغ یا مزرعه توسط یک شبکه محافظت می شد. این ممکن است برای حیوانات مفید باشد ، اما برای پرندگان مفید نیست. با توسعه کشاورزی و کشت انبوه محصولات ، این موارد به مردم کمک نکرد تا از شر آفات خلاص شوند. به دلیل وسعت مزارع ، پوشاندن کل منطقه غیرممکن بود. و دلیل دیگر این بود که چنین ابزارهایی دیگر کار نمی کنند و حیوانات و پرندگان دیگر از حیوانات شکم پر نمی ترسند. فقط در این صورت بود که مردم ایده ابداع دستگاهی را پیدا کردند که می تواند توسط نیروی کار یا مکانیک مورد استفاده قرار گیرد و در مقیاس بزرگ قابل استفاده باشد. برای جلوگیری از فساد و آلودگی غذا. پس از آن بود که آنها موفق به ساخت پرتابگر گنجشک شدند.

دستگاه کلاغ پران گازی:
این دستگاه ابتدا با دست استفاده شد و تفنگ کلاغ پران نام داشت. این کار به گونه ای بود که مردم از این دستگاه تپانچه شکل گلوله شلیک می کردند که باعث سر و صدای زیادی می شد و حیوانات و پرندگان را می ترساند. اما کار با این تپانچه دارای اشکالاتی نیز بود. یکی از اشکالاتی که وجود داشت این بود که مردم همیشه مجبور بودند با اسلحه گشت بزنند و شلیک کنند. از دیگر معایب این کلاغ پران گران بودن کارتریج ها بود. پس از مدتی ، مردم به فکر استفاده از دستگاه کلاغ پران با گاز افتادند و دستگاه کلاغ پران امروز توسعه یافته است. امروزه پیشرفت در این زمینه به جایی رسیده است که از صدای کلاغ پران استفاده می شود. این نوع زاغ را مترسک صدا می نامند.

موارد استفاده از دستگاه کلاغ پران :
دامداران و باغداران همیشه مورد حمله و آسیب حیوانات و پرندگان نبوده اند. بسیاری از افراد دیگر که در زمینه های دیگر کار می کنند نیز مورد حمله این حیوانات و پرندگان قرار گرفته اند.
هر ساله دولت ها هزینه های زیادی را صرف نگهداری بسیاری از مکانهای حمله حیوانات می کنند. برخی از این مناطق که سالانه به شدت توسط پرندگان آسیب می بینند باند فرودگاه هستند و بسیاری از این هواپیماها به دلیل برخورد پرندگان به موتور هواپیما از کار می افتند و هر سال پرواز را متوقف می کنند. البته بقای این هواپیماها آسیب جدی به خطوط هوایی خواهد زد. دستگاه کلاغ پران برای جلوگیری از ورود پرندگان به باند فرودگاه استفاده می شود.
اما اینها همه مشکلات پیش روی دولت نیست. هجوم طیور به کارخانه های خوراک دام و طیور نیز هر ساله صدمات جدی به این کارخانه ها و انبارها وارد می کند. به همین دلیل صاحبان کارخانه و انبارها از دستگاه کلاغ پران برای کاهش این حملات استفاده می کنند.
کاربرد دیگر دستگاه کلاغ پران در مزارع پرورش ماهی است. این مزارع همچنین هر ساله با حمله پرندگان و تخریب ماهیان یا تخم مرغ ، خسارات جدی وارد می کنند. استفاده از توپ صوتی (کلاغ) به کاهش آسیب این مزارع کمک می کند.
نحوه کار کلاغ پران:
کلاغ پران ، همچنین به عنوان پرتاب کننده گنجشک ، گراز انداز ، مترسک صوتی یا توپ صوتی شناخته می شود ، با کپسول پیک نیک گاز یا گاز مایع کار می کند. اصل عملکرد آن این است که دستگاه با کمک گاز و فشار آن یک توپ صوتی پرتاب می کند و صدایی با قدرت 120 دسی بل تولید می کند. این صدا که صدای شلیک J3 است ، هر 2 دقیقه یک بار منتشر می شود. از این دستگاه کلاغ پران می توان برای پوشش یک هکتار استفاده کرد و صدای آن به وضوح در کل شنیده می شود. این صدا باعث فرار حیواناتی مانند کلاغ ، گنجشک ، گراز وحشی و شغال می شود.

انواع مختلف توپ صدا یا کلاغ پران:
دستگاه گنجشک دور کن دو نوع است. یک نوع مکانیکی است و هر 2 دقیقه منفجر می شود و سطح پوشش بیش از یک هکتار است. نوع دوم دستگاه کلاغ پران قابل شارژ است. این نوع کلاغ پران زمان بندی شده است و می تواند همگام سازی شود. این زمان از 2 دقیقه تا 20 دقیقه متغیر است. حتی در این مدل می توانید تعیین کنید که پرتاب ها در روز انجام می شوند یا در شب. همچنین این مدل بیش از یک هکتار مساحت دارد. نسخه پیشرفته نیز در بازار جدید است. در این مدل دستگاه دیجیتال است و صفحه مانیتور روی آن نصب شده است. او این کار را به طور خودکار با ارائه یک طرح تیراندازی انجام می دهد. مزیت استفاده از این نوع ایجاد انحنا در لوله اگزوز است که صدای انفجار را بلندتر و بلندتر می کند. در این حالت سطح تحت پوشش این مدل بیش از یک هکتار خواهد بود.

مکانهایی که می توانید از دستگاه کلاغ پران استفاده کنید:
این دستگاه در بسیاری از مکانهایی که مورد حمله پرندگان یا حیوانات وحشی قرار می گیرند قابل استفاده است. این مکان ها شامل موارد زیر است:
1.همه مزارع و باغها
2.در تمام باند های فرودگاه
3.انبارهای غلات و مرغداری ها
4.انبارهای کارخانجات دامداری و خوراک دام و مجتمع های دامی
5.همه مزارع پرورش ماهی و آبزی پروری
6. از این دستگاه می توان برای نجات شغال و گرگ در منطقه پرورش شترمرغ نیز استفاده کرد.
نکات ایمنی دستگاه کلاغ پران:
این دستگاه مانند تمام دستگاه های مکانیکی دارای نقاط مصرف مهمی است که باید رعایت شود. عدم انجام این کار ممکن است منجر به خطر یا صدمه به افراد یا صدمه به دستگاه کلاغ پران شود.
1. در مکان های مسکونی یا عمومی استفاده نکنید. این امر صدمات جبران ناپذیری به افراد وارد می کند.
2. هنگام استفاده از کلاغ پران برای اولین بار ، پشت دستگاه بایستید و هرگز جلوی گوشی نایستید. این شما را از آسیب دیدگی هنگام تیراندازی نجات می دهد.
3. هرگز دستگاه را روی درخت قرار ندهید. این باعث سقوط واحد و در صورت اخراج به دستگاه کلاغ پران آسیب می رساند.
4. دستگاه را با هیچ چیزی نپوشانید ، باران بر روی دستگاه تأثیر نمی گذارد. اگر دستگاه را بپوشانید و دید کافی نداشته باشید ، خطری را برای رهگذران ایجاد می کنید.
5- اطمینان حاصل کنید که توپ صوتی شما در بهترین حالت شلیک می کند و به درستی کار می کند. این دستگاه را بدون زبری روی یک سطح صاف قرار دهید. این به شما کمک می کند تا در اثر ضربه ، دستگاه پرتاب نشود یا به زمین نیفتد.
6. دستگاه کلاغ پران را 2 متر بالاتر از چمن خشک قرار دهید.

ویژگی های دستگاه کلاغ پران:
در این قسمت ، شما را به طور مفصل با مشخصات این دستگاه آشنا می کنیم.
1. اگر از کپسول گاز پیک نیک 2 کیلوگرمی استفاده می کنید ، می توانید 2970 شلیک و انفجار انجام دهید.
2. مساحت تحت پوشش دستگاه یک هکتار است. قدرت صدای تولید شده توسط این دستگاه 120 دسی بل است.
3. زمان انفجار مکانیکی از 2 تا 10 دقیقه. و در یک باتری قابل شارژ - از 2 تا 20 دقیقه.
4- وزن این دستگاه کلاغ پران حدود 6 کیلوگرم است. اندازه این دستگاه 15 در 97 در 52 سانتی متر است.
5. دستگاه کلاغ پران دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.
6. توجه داشته باشید که به دلیل ویژگی های ساده تر ، می توان از موارد بیشتری در مدل مکانیکی استفاده کرد. نگهداری و سرویس دهی این مدل نیز ساده تر و راحت تر است.

نکات مهم هنگام خرید کلاغ پران:
هنگام خرید ، لطفاً یک محافظ دستگاه نیز تهیه کنید. این محافظ از دستگاه شما در برابر آسیب احتمالی محافظت می کند. هنگام استفاده برای اولین بار حتما از افراد آگاه و باتجربه کمک بگیرید. هنگام استفاده از دستگاه کلاغ پران نکات ایمنی را دنبال کنید. هر از چند گاهی دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی کار می کند. مراقب باشید هنگام عکاسی جلوی دستگاه بایستید. مطمئن شوید دستگاه کاملاً روی زمین قرار گرفته است.

قیمت کلاغ پران بسته به نوع ، برند و کارایی کلاغ پران دارد (جهت اطلاع از قیمت روز انواع کلاغ پران تماس بگیرید)

کلمات کلیدی کلاغ پران

کلاغ پران دست ساز کلاغ پران قیمت کلاغ پران بادی کلاغ پران ترک کلاغ پران صوتی کلاغ پران گازی کلاغ پران برقی کلاغ پران دیجی کالا کلاغ پران اصفهان کلاغ پران ارومیه قیمت کلاغ پران ایرانی دستگاه کلاغ پران اصفهان انواع کلاغ پران اموزش کلاغ پران کلاغ پران برای باغ قیمت کلاغ پران برقی کلاغ پران تهران کلاغ پران توپ صوتی کلاغ پران تبریز کلاغ پران یا توپ صوتی تفنگ کلاغ پران توپ کلاغ پران تعمیر کلاغ پران کلاغ پران چیست کلاغ پران خورشیدی دستگاه کلاغ پران خرید کلاغ پران دیوار کلاغ پران دست دوم کلاغ پران دیجیتالی ساخت کلاغ پران دستی فروش کلاغ پران در اصفهان کلاغ پران گراز دور کن رگلاتور کلاغ پران ساخت کلاغ پران قیمت کلاغ پران صوتی دستگاه کلاغ پران صوتی عکس کلاغ پران فندک کلاغ پران فروش کلاغ پران فیلم کلاغ پران قیمت کلاغ پران ترکیه قطعات کلاغ پران قیمت کلاغ پران در دیجی کالا کلاغ پران کشاورزی کلاغ پران وگراز دورکن کلاغ پران گازی قیمت قیمت کلاغ پران وگراز دورکن لوازم کلاغ پران مترسک کلاغ پران نمایندگی کلاغ پران دستگاه گراز دورکن و کلاغ پران کلاغ پران همدان